پنج شنبه 2 آذر 1396 , کانون آگهی و تبلیغات آبرنگ

مشاوره

راه رسیدن به موفقیت در هر حرفهای نحوه تبلیغات و ایجاد رابطه با مشتریان است. بدون تردید حضور در بازارهای رقابتی جز با شناخت رقبا و مشتریان و برنامهریزی صحیح برای حفظ و توسعه ممکن نخواهد بود.

این مرکز با تکیه بر دانش، تجربه، اطلاعات مختلف و اصول علمی، جریان تبلیغاتی را به بهترین نحوه ممکن سازماندهی مینماید. بدین لحاظ واحد بازاریابی این مرکز نسبت به جمع آوری کلیه اطلاعات تخصصی مورد نیاز از جمله تحقیقات بازار، شناسایی رقبا و برنامهریزی سیستماتیک کلیه اطلاعات و ارائه مشاوره تخصصی در خصوص استراتژی بازاریابی میباشد.

همچنین این مرکز با ارائه متدهای نوین جهت فروش بهتر و برنامه ریزی تبلیغاتی جهت هدفمندتر بودن پروژه فروش و تبلیغات در زمینه های آموزش، فروش محصولات، کسب اعتبار، معرفی نام برند و بسیاری موارد دیگر می تواند راهگشای بسیاری از بن بستهای فکری شما باشد.

نمونه کارهای بیشمار در زمینه مدیریت تبلیغات و برنامه ریزی، همگی عواملی بر انتخاب ما هستند. مشاوره با شرکتهای برنامهریز تبلیغاتی باعث تسریع در امور شما خواهد شد پس هیچگاه از کنار آن ساده عبور نکنید.

امروزه زندگی به شدت تحت نفوذ تبلیغات است. هر شهروند هزاره سوم در زندگی خود میلیونها آگهی می‌بیند.

آیا از خود پرسیده اید سهم شما از این آگهی ها چیست؟

ترویج (Promotion) حلقه ارتباطی با مشتری است یا به عبارتی بهره گیری از کلیه ابزارهای ارتباطی است که در خدمت پیام رسانی به مخاطب می‌باشد.

این مرکز با ارائه بهترین روشهای برنامه ریزی و مشاوره تبلیغاتی ممکن و برنامه ریزی هدفمند، با توجه به شناخت بازار و منطقه، کلیه امور تبلیغاتی جهت مراکز، کارخانه ها و شرکت های خصوصی و ... را با بهره گیری از جدیدترین مِتُدهای تبلیغاتی روز دنیا ارائه و به واقعیت میرساند.

زمان مناسب، درک صحیح مطالب و حرکت به موقع جهت انجام اهداف وظایفی است که ما بدان عمل می‌کنیم.

برنامه ریزی و مشاوره تبلیغاتی با هر بنگاه تبلیغاتی اولین حرکت جهت اهداف آینده تبلیغات شما در هر رسانه خواهد بود و بدون برنامه ریزی و مشاوره تبلیغاتی هیچ آینده ای تبلیغات ولو پر هزینه نخواهد داشت.